Mini spływ kocinką

Spływ kajakowy Kocinką

Zapraszamy na niezapomniany spływ kajakowy po malowniczej rzece Kocinka, która przepływa obok Ważnych Młyn oraz Kuźnicy, położonych w gminie Nowa Brzeźnica. Ta urokliwa trasa kajakowa oferuje wspaniałe doznania natury i możliwość odkrywania piękna okolicy. Rzeka Kocinka zapewnia zarówno spokojne odcinki idealne dla początkujących kajakarzy, jak i bardziej wymagające fragmenty z bystrzami i szybszym nurtem dla doświadczonych wioślarzy.

Podczas spływu będziesz mógł podziwiać przepiękne krajobrazy, otaczające zielone lasy i malownicze okolice wokół Ważnych Młyn oraz Kuźnicy. Rzeka Kocinka wije się przez naturalne zakola, tworząc piękne widoki i zachęcając do fotografowania. Możesz również spotkać dziką przyrodę, taką jak ptactwo wodne czy sarenki, które zamieszkują te tereny.

Podczas spływu warto zadbać o bezpieczeństwo i wyposażyć się w odpowiedni sprzęt (co warto zabrać na spływ kajakowy) tak jak kask i kamizelkę ratunkową. Pamiętaj również o odpowiedniej technice wiosłowania i świadomym zachowaniu na rzece.

Informacje